Vařič OUTLANDER MICRO Coleman

Vařič OUTLANDER MICRO Coleman

Výkonný plynový vařič, který je ztělesněním jednoduchosti a praktičnosti. Minimalizované rozměry hořáku a sklopných ramének postačují pro klasické rozměry tábornického nádobí a v batohu jsou jen zanedbatelnou zátěží - vařič má pouhých 165 gramů! Sklopná raménka se svým tvarem a uspořadáním výrazně podílejí na ochraně hořáku před větrem. Patentované sklápění a aretace ramének, snadné nasazování na kartuši, plynulé ovládání výkonu a prakticky nulové nároky na údržbu.

COLEMAN 500

Bezpečná, plynová, ventilová kartuše Coleman je plněna pro dosažení vysokého výkonu i v zimě směsí butan/propan v poměru 70/30. Díky ventilu je možno spotřebiče kdykoli od kartuše oddělit.
 
Velikost : O 105 x 160 mm
445 g plynu butan/propan - 70/30
ventilová,šroubovací kartuše Coleman 500 vystačí pro běžnou turistickou dvojici cca na týden,
( záleží na spotřebě spotřebiče, se kterým bude používána )

 

Praktický zavírací nůž VRI N° 12 Opinel

OPINEL: VRI N° 12
Materiál čepele: nerezová ocel (INOX)
Délka čepele: 120mm
Materiál střenky: bukové dřevo

Popis: Praktický zavírací nůž VRI N° 12 Opinel s čepelí z velmi kvalitní nerezové oceli. Střenka nože Opinel je vyrobena z jednoho kusu tvrdého dřeva a je chráněna speciálním lakováním proti vlkosti.

Tento nůž je opatřen pojistným kroužkem "VIROBLOC", k zajištění čepele proti nežádoucímu otevření nebo uzavření. Jedná se o klasiku ze Savoiských Alp, která má již 100 letou tradici.

 

 

Praktické nasazení vařiče