Garmin GPSmap 65s

Došlo na generační výměnu GPS Garmin

SATELITNÍ PŘÍJEM - Vícepásmový příjem signálu a podpora různých satelitních systémů (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a IRNSS) zajistí ideální přesnost určování pozice v náročném terénu, kde by samostatná GPS nestačila.

SNÍMAČE - výškoměr poskytující data o nadmořské výšce, barometr sledující počasí a tříosý elektronický kompas.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ - na displeji přístroje můžete sledovat příchozí e-maily, textové zprávy a upozornění. Stačí navigaci spárovat s kompatibilním zařízením.

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ - Bluetooth®, ANT+®,

STUPEŇ VODOTĚSNOSTI - IPX7

TYP BATERIE - 2 baterie AA (nejsou součástí balení), doporučují se NiMH nebo lithiové

HMOTNOST - 217 g (včetně vložených baterií)

Podpora Garmin Connect  a hry geocaching

 
 
Garmin Colorado 300

Colorado 300 je nadupaná turistická GPS navigace s kompasem, teploměrem, barometrickým výškoměrem a podporou  hry geocaching. Doplňková výbava umožňuje připojení bezdrátových snímačů srdcové frekvence a rychlosti / kadence šlapání na kole.Napájená je dvěma AA články. Má odolné pogumované pouzdro s určitou voděodolností. V žádném případě není plně vodotěsné. Ovládá se pomocí tlačítek a ovládacího kolečka. Ovládání je bez problémů i v zimních rukavicích. Mapy se používají vektorové a od určité verze sw i rastrové ve formátu KMZ. K dispozici jsou i free vektorové mapy celého světa. Stačí jen prohledat internet. Dále jsou v přístroji k dispozici různé doplňkové funkce - prohlížeč obrázků ve formátu JPEG, světový čas a dostupné časové zóny s grafickým zobrazením, převod jednotek, převod měn, kalkulačka, kalendář, stopky a další.

   Oprava ovládacího kolečka

            

Praktické použití na geocaching